Avatary

Opis forum


#16 2008-02-21 19:01:17

Richard

Użytkownik

9716908
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

Wiesz...to te dni...musisz być wyrozumiały

Offline

 

#17 2008-02-22 07:10:05

Shiru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

Hilwing napisał:

Oj Rochard nie ma bata nie za mocno przykładajmy uwagę do klimatu

Ta wypowiedź mi się nie podoba... Hiluś chłopie jak mamy nie przywiązywać wagi do klimatu skoro podstawowo na tym opiera się gra w Vall... staty.. ataki.. umiejętności.. to dodatek żeby było co robić między postami więc wydaje mi się że jeśli odbiegniemy od klimatu... to to będzie porażka...

Ostatnio edytowany przez Shiru (2008-02-22 07:15:27)

Offline

 

#18 2008-02-23 01:14:10

Richard

Użytkownik

9716908
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

Co do klimatu to nie ma żadnych pytań...musi być i koniec...sądzę że Hilowi chodziło o to że nie każdy potrafi pisać AŻ tak klimatycznie jak ty Shiru

Offline

 

#19 2008-02-24 20:42:48

Hilwing

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

(-_-)chodzi mi o to że musimy mieć to i to w rodzie a nie P_P bo co napiszesz typowi klimatycznie że go zabijasz a on Ciebie weżnie na hita...to i to musi być

Offline

 

#20 2008-02-25 07:36:03

Shiru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

mylisz pojęcia braciszku.... śmierć klimatyczna jest kompletnie czymś innym... jeśli chcesz z kimś walczyć klimatycznie musisz się z nim w jakiś sposób umówić... i zadecydować kto tak właściwie ma wygrać... bo co to  za pisanie jeśli złóżmy  ... NP...

<Hilwing>
*w pewnej chwili wampir z wielkim rozmachem uderzył Cię i trafił bardzo celnie... gdyż rozciął Twój tułów... zacząłeś krwawić... padłeś na kolana... zupełnie bez sił...*

<jakiś koleś...>
*mimo bólu i głębokiej rany... wstał z kolan... i szybko sięgnął po coś do kieszeni... wyglądało to na mieniący się błękitem proszek... szybko połknął zawartość swej dłoni... jego rana zagoiła się... a opanowany przez wściekłość... rzucił się na Ciebie z furią... przebijając Cię na wylot ostrzem swego miecza...*

przecież takie klepanie można ciągnąć w nieskończoność.... umówić się kto przegra można na wiele sposobów... można komuś coś ofiarować w zamian za przegraną... choćby zagrać w karty... i kto przegra grę ten przegra w pojedynku.... możliwości jest tyle ile będzie się miało pomysłów... zaś walka taka dzięki której jesteś w posągach... to po prostu kliknięcie i automatyczne wyliczenie... statów... bonusów dodawanych przez przedmioty itp... więc sam widzisz że różnica jest dość spora...

Offline

 

#21 2008-02-25 11:05:18

Richard

Użytkownik

9716908
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

Dokładnie...pamiętam że w poprzedniej erze na AUTOMATYCZNĄ walkę cały czas przegrywałem ale jak już chciałem z kimś klimatycznie powalczyć to nie było chętnych...a to tylko pisanie...a morał z tego taki że mało było osób które umiały pisać klimatycznie a wiele które biły lvl i czuły sie spoko...dlatego wolę mieć mniej osób w rodzie ale żeby wszystkie potrafiły pisać klimatycznie

Offline

 

#22 2008-02-25 19:17:46

Hilwing

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2008-02-20
Posty: 19
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

ehhh słuchaj braciszku sam mi pisałeś jak łowca wampirów się do  mnie czepiał "zaatakuj go jak wygrasz, to znaczy że ty wygrałeś a jak przegrasz to znaczy że przegrałeś" to są Twoje słowa ja je tylko nadal podtrzymuje

Offline

 

#23 2008-02-26 12:50:45

Shiru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-21
Posty: 21
Punktów :   

Re: Przesłanie Rodu Vermis

owszem... bo wasze siły były wówczas wyrównane i można było to uznać za "losówkę" dlatego wg mnie to był dobry sposób na rozstrzygnięcie kto wygra w pojedynku klimatycznym... nie przyjmuj tego za zasadę.... a tak przy okazji to sam mówiłeś że nie masz pojęcia jak się za to zabrać więc doradziłem Ci najprostszą i najodpowiedniejszą wg mnie opcję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wyro.pun.pl www.desertkeylogger.pun.pl www.tir-sim.pun.pl www.shinobiofwar.pun.pl www.habanina23.pun.pl